שאלה של גבריאלה, סופרת מישראל

0
0

1.לאן שולחים ספרים
2.איך מתבצע התשלום
3. איך יש מעקב אחר תשלום
4.למי משלמים מס ואיך הוא יורד
5. איך הספרים מגיעים מישראל אליכם כי מדובר בהמון ספרים, וזו הוצאה גדולה: האם מכניסים את דמי המשלוח למחיר הספר?
6. איך בונים את החנות שפתחתי שם?
7. לאן שולחים את הספרים? מי שולח אותם?

 • You must to post comments
0
0

שלום גבריאלה,

לשאלותייך:

 1. את הספרים יש לשלוח לכתובת:

  Hebrew Reader
  P.O. BOX 1234
  Att. Lior Lustig
  Manhasset, NY, NY 11030-1234

 2. 2. התשלום של הלקוחות מתבצע באמצעות חשבון הפייפל שלהם. הלקוח מוסיף את הספר לעגלה ומשלם.
  הסופרים מקבלים את חלקם גם כן לחשבון הפייפל שלהם, ולסופרים שאיןון פייפל, בהעברת כספית בניכוי עמלת העברה והמרה מדולרים לשקלים (אם אם כן קיים חשבון דולארי)
 3. 3. במערכת החנות יש לך שליטנ מלאה על ההזמנות ואת יכולה לראות בכל רגע נתון איזה ספרים הוזמנו ומה מצב המלאי של כל ספר – בדומה לחנות של איביי.
  אנחנו שולחים את הרווחים אחת לחודש או בבקשה מיוחדת כשמצטברים מעל 50 דולר בחשבון.
  כדי לקבל העברה אוטומטית יש לדאוג לחשבון פייפל עדכני בחנות.
 4. 4. את המס בארצות הברית האתר משלם בביצוע כל רכישה וכחלק מדיווח המס הרגיל של האתר. לגבי מס על הרווחים שלך, זה דומה למכירה באיביי ואמזון שמאוד נפוצה – פשוט מכירה באתר מסחר אמריקאי, אך תצטרכי להתייעץ על כך עם רואה חשבון.
 5. 5. את הספרים הסופרים שולחים אלינו מישראל. ניתן לשלוח בדואר אוויר שהינו יותר יקר או דרך הים. את עלות השליחה אלינו משלם הסופר, וכמו כן אם הסופר מבקש משום מה את הספרים חזרה, העלות היא על הסופר.
  הלקוח האמריקאי משלם דמי משלוח מקומיים שהם 3.7 דולר לספר.
  הספרים שעולים אצלנו באתר צריכים להיות בלפחות 10 אחוז פחות במחיר מכל אתר מסחר אחר. הסופר שמפרסם באתר צריך לשלוח אלינו את רשימת הקישורים של הפרסומים הקיימים כרגע לספר שלו.
  כחלק מהמפיכה שאנחנו עושים, אנחנו לא רק מקצצים בעמלה שאנחנו לוקחים, אלא אנחנו רוצים שהצרכן יהנה ממחירים אטרקטיביים, אז הקיצוץ בעמלה צריך בסופו של דבר להגיע גם לצרכן. כל אחד מרוויח קצת פחות.
  אנחנו מעלים את הספרים המודפסים לאתר רק לאחר שיש אצלנו לפחות עותק אחד, מכיוון שכשמתבצעת הזמנה אנחנו שולחים את הספרים מיידית.
  6.  כדי לבנות חנות יש לבחור בעת רישום לאתר את אופציית המכירה בדף הרישום. במידה וכבר נרשמתם יש להכנס לאתר עם החשבון שלכם, ותחת תפריט "מכירה וחונויות" לבחור את האופציה של שדרוג החשבון לחשבון מכירה. חשוב מאוד למלא את הטופס המוצג במלואו, וללחוץ על הכפתור בסופו ששולח אלינו את החנות לאישור.
 6. לאחר אישור החנות ניתן להתחיל להוסיף ספרים כאשר יש אצלנו בבלוג מספר מדריכים שאנחנו מעדכנים ברמה השבועית בהתאם לשאלות שלכם. לקוחות החינם יכולים להעזר במערכת השאלות והתשובות כדי לשאול שאלות טכניות לגבי הקמת החנויות.
 7. 7. אנחנו שולחים את הספרים ללקוחות שקונים אותם
 • You must to post comments
0
0

הי גבריאלה
הסופרים שולחים אלינו לעיתים את הספרים דרך הים וזה מוזיל עלויות. יש סופרים רבים שחשוב להם להחשף לקהלים חדשים והרבה פעמים שולחים אלינו ארגזי ספרים שלהם לספריה, העיקר להגיע לקהל. כל סופר ושיקולו.
האתר שלנו בא להביא בשורה לארצות הברית של ספרים במחירים סבירים, ולכן ניתן לפרסם אצלנו ספרים הזולים בלפחות 10 אחוזים מכל אתר אחר.
הסופרים מקבלים 90 אחוז מהמכירה ואנו מסתפקים ב 10 אחוז צנועים לשם החזקת הפעילות. סופרים המצטרפים כעת מבטיחים לעצמם את העמלה הקיימת לפחות עד סוף שנת 2016, וזאת גם אם במידה ונצטרך לעדכן את העמלות כדי להחזיק את פעילותנו.
העמלה לסופרים משולמת אחת לחודש לחשבון הפייפל שלהם. הקונים מחפשים באתר ספרים ונחשפים לספרים מכל החנויות גם יחד. הם יכולים להוסיף לעגלה ספרים מאיזה חנות שהם רוצים – בדיוק כמו באיביי או אמזון. לכל סופר יש חנות שבה הוא מעלה את הספרים, עוקב אחרי הזמנות וכו. הקמת החנות הינה חינם אך יש לנו מסלול פרמיום הו אנו עושים את העבודה של הקמת החנות והספרים מא' עד ת' בשביל מי שהוא פחות טכני או שסתם לא בא לו להתעסק עם ההקמה. המסלול כולל עשרות אפשרויות קידום שלא כלולות במסלול החינם.

מידע נוסף

תוכלי למצוא מידע רב נוסף בדף השאלות והתשובות שלנו

וכמו כן במדריכים בבלוג שלנו

נשמח לענות על כל שאלה שתשאלי באתר שלנו, כמו כן כמובן אתם מוכנים לשלוח אלינו שאלות ונושאים שאתם רוצים שנדבר בכנס האינטרנטי כך שנכין בשבילכם מצגת רלוונטית

בברכה
ליאור ונירית

 • You must to post comments
מראה 2 תוצאות
התשובה שלך

בבקשה כדי לשאול שאלה.