שאלה של נאווה - העלאת ספרים כקובץ PDF, הטמעת סרטונים ב PDF, מכירת ספרים בכריכה קשה, מכירת מוצרים נלווים, מינימום ספרים לשליחה

0
0

כפי שכתבתי במייל הקודם שלי ועל מנת להסביר מעט יותר על הספרים שלנו שהם הרבה יותר מספרים אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולדף הפייסבוק . לאחר מכן אתקשר על מנת לראות איך אנחנו מתקדמים.

כפי שכתבתי הספרים שלנו מספקים לילדים חוויה שהיא לא רק חוויית קריאה , דיברנו היום עם סיגלית מסיפור פשוט והיא הציעה שנעלה את הספר גם כקובץ PDF , אנחנו בודקות קודם כל  את האפשרות של הטמעת הסרטונים בקובץ כזה, אך מתלבטות בעניין הדרכונים  אשר אותם אנחנו חושבות שכגאי יהיה להזמין מהחנות .

אם אנחנו מתחילות עם קבצי  PDF  האם מהניסיון שלכם זה פוגע ברכישת ספרים בכריכה קשה?  האם בחנות ניתן יהיה למכור גם את המוצרים הנלווים שייצרנו ל"חבורת הבאגיס?" כמו מפות, מדבקות דרכונים ומדבקות נוספים ( אם יש יותר מילד אחד במשפחה שמעוניין)

כמה ספרים מינימום צריך לשלוח ?

  • You must to post comments
0
0

שלום נאוה

תודה על פנייתך.

לגבי שאלותייך:
לגבי הטמעת סרטונים בקבצי PDF, זה בהחלט אפשרי בשני אופנים – אחד שדורש חיבור לאינטרנט לצפיה, וחד שאינו דורש חיבור שכזה.
1. מנסיוננו ישנם לקוחות שאוהבים להחזיק ספר מוחשי, במיוחד כשמדובר בספרי ילדים שבו הילדים יכולים לדפדף ולהנות מהציורים בגודל מלא. ככל שגיל הילדים קטן יותר, ראינו העדפה לספר מוחשי, אך זה מאוד אינדיבידואלי, וקשור במידת החשיפה שההורים מעוניינים שילדיהם ייחשפו לטכנולוגיה בגלאים צעירים. הורים רבים אינו מעוניינים בחשיפה זו, במיוחד לא לפני השינה שכם חשיפה למכשירים אלקטרוניים משבשת את השינה (בילדים ובמבוגרים כאחד). לרוב הלקוחות יבחרו אחת מהאופציות, אלא אם כן יש יתרונות ממשיים בספר האלקטרוני ואז יכולים להזמין גם גרסא מודפסת וגם גרסא אלקטרונית. הבחירה בין ספר בכריכה קשה לבין ספר דיגיטאלי לרוב מתבצעת בספרים למבוגרים, שבהם לכל אחד יש את העדפותיו אך בבחירה של אחת מהאופציות אין צורך באופציה נוספת.
את מוזמנת לקרוא בלוג שמשווה בין ספרים אלקטרוניים/דיגיטאליים לספרים מודפסים ומראה שכנראה עם כל הקדמה והדיגיטציה, טכנולוגיית הדפוס תשאר איתנו במקביל עוד הרבה מאוד שנים
2. ניתן יהיה למכור גם את המוצרים הנלווים בחנות
3. המינימום לשליחת ספרים הוא 1. לרוב סופרים מעדיפים לשלוח כמות גדולה יותר כדי להוזילת את עלויות המשלוח. אנו לא מעלים ספר מודפס לאתר אם אין במלאי אצלנו במחסן לפחות ספר אחד שכן ההזמנה יכולה להתבצע בכל רגע ואנו שולחים את המוצרים מיידית.

בברכה
ליאור

  • You must to post comments
מספר תוצאות בתצוגה: 1
התשובה שלך

בבקשה כדי לשאול שאלה.