שאלה מהצ'ט - Visitor 7435418 - שאלה לגבי מחירי המנויים

0
0
(01:32:19) *** Visitor 7435418 joined the chat ***
(01:32:19) Visitor 7435418: רעיון יפה אבל המחיר גבוהה לעומת ספרים אלקטרוניים שניתן לרכוש באתרים שונים. מאחל לכם הצלחה כי השרות חשוב.
(01:34:27) *** Visitor 7435418 left the chat ***
  • You must to post comments
0
0

שלום למשתמש 7435418

לגבי המחירים –

ניקח לדוגמא את מנוי הסילבר הפשוט שעולה 8.99 דולר לחודש
אנחנו שולחים 2 ספרים הלוך ושוב
שליחה של ספר עולה כ 3.7 דולר – משמע בחישוב פשוט שליחה כזאת באופן עצמאי תעלה כ $14.8 (4 פעמים לכיוון אחד)
אותו שירות באתר עולה $8.99 – כמעט חצי. אין לנו חברים ב USPS בשביל לקבל שליחת ספרים חינם אז מחירי המנויים מסבסדים את מחיר השליחה של הספרים. (בגלל זה שליחת הספרים מבוצעת בקבוצות של 2 ספרים כדי להוזיל את עלות השליחה)
 
אם מישהו מכיר חברים ב USPS או ארגון עשיר שמוכן לסבסד בשביל כולנו את מחירי המשלוח אנחנו כמובן נשמח לשמוע ולספק את השירות חינם!
 
הרבה ספרים אלקטרוניים נמכרים באתר כגון evrit ואחרים בעלות של 40 ש"ח ויותר, כ $11. אנחנו נותנים ב $3 פחות 2 ספרים שניתן לקרוא בחודש, כלומר הספרים שתקבל ב $22 דולר ב evrit יעלו לך $8.99 באתר הקורא העברי, ואצלהם המחיר שאתה משלם הולך לרווחים שלהם כי זה ספרים אלקטרוניים, אצלנו המחיר שאתה משלם הולך לרשות הדואר USPS תוך סבסוד המחיר שהיה עולה משלוח רגיל באופן עצמאי.
evrit גם לא משלמים על כח אדם ששולח פיזית את הספרים והולך לדואר, מקבל את הספרים חזרה, על אכסון פיזי של הספרים, על איסוף הספרים ועל קניית הספרים מאנשים שלא מעוניינים לתרום אותם. (קנינו כבר אלפי ספרים מכספנו כדי להתחיל את מיזם הספרייה עד שיתחילו תרומות!)
את פירוט העלויות הנוספות של הפרוייקט אתה מוזמן לקרוא בדף התרומות

לגבי רכישת ספרים אלקטרוניים –
לא לכל אחד מתאים להקריא לילד שלו או לקרוא בעצמו ספרים אלקטרוניים, בטח שלא בספר לילד לפני השינה. ובתור הורים לילדים, אין כמו חווית הדפדוף עם הילד, ולראות את הילד שלך יושב וקורא ספר בעצמו מאשר "תקוע" בעוד מסך כל היום. כמו כו כמו שבטח ידוע לך צפייה במסכים לפני השינה היא לא דבר מומלץ מכיוון שהפרשת המלטונין נפגעת ואחר כך הילד לא הולך לישון. כמו כן רוב ספרי הילדים וגם הרבה מספרי המבוגרים לעולם לא יצאו בפורמט דיגיטאלי וחלק מהשירות שלנו מטרתו שמירה על איכות הסביבה ומחזור הספרים שקיימים אצל כולנו על המדפים. למעשה אנחנו חוסכים לקוראים איזור מדף בביתם מכיוון שאחרי קריאת הספר אין לקוראים צורך בו והוא סתם תופס מקום.
האתר שלנו גם תומך לחלוטין בספרים אלקטרוניים והם מוצעים לרכישה ישירות מהמחברים – אתה מוזמן להכנס לקטגוריית "אלקטרוני – דיגיטאלי" ולראות ספרים אלו, ומעבר לזה יש לנו גם ספרים אינטראקטיביים שניתן לדפדף בהן לפני הרכישה, לדוגמא הספר "חתולנד" או "סיפורו של עיגול" ובקרוב כל הספרים האלקטרוניים יתמכו בפורמט זה.
האתר שלנו הוא האתר היחיד שמספק למוכר הספרים האלקטרוניים את מירב ההגנה – כל ספר נחתם אוטומטית עם פרטי המזמין, Watermark, מקודד כדי למנוע העתקה ומוגן בסיסמא כך שיוצרים מרגישים בנוח לפרסם את הספרים הדיגיטאליים שלהם באתר.
כל השירותים האלו ניתנים ללא עלות כחלק מהשיתוף פעולה שלנו עם הסופרים שנאבקים להגיע לקהל קוראים.
אין לנו שום דבר נגד החנויות הגדולות מישראל, אבל מהכרותנו עם עולם המחברים, evrit ומנדליי גם גובים סכומי עתק מהמחברים כדי להוציא את הספר שלהם בפורמט אלקטרוני. אנחנו מאפשרים ערוץ ישיר לקוראים בארצות הברית וקנדה בשבריר המחיר, מכיוון ששוב, הוקמנו ללא מטרות רווח לטובת הקהילה של הקוראים והכותבים.

מקווים שענינו לשאלתך

  • You must to post comments
מספר תוצאות בתצוגה: 1
התשובה שלך

בבקשה כדי לשאול שאלה.