כל התשובות

1 vote

Thanks again for choosing SabaiDiscuss as your preferred discussion tool!

1 vote

For paperbacks, the return mailer is normally folded and tucked neatly in one of the books. Please make sure you double check the books before submitting your request. For audiobooks, mailer your book came in is a reusable mailer used to send the audiobook back. If you lose your return mailer, please use the Request Return Mailer. We will send you a new one. Members are encouraged to put return mailers in a safe place to avoid losing them. Replacements are costly.

1 vote

שלום ענת

אנחנו בהחלט שמחים שפנית אלינו, כי במקרה שלך אנחנו בהחלט יכולים לעזור. מכיוון ששמרת את הספר בפעם הראשונה, הנתונים הוכנסו למערכת. בעת המחיקה, הספר עבר לסל המחזור ועדיין לא נמחק סופית, אז יכולנו לשחזר אותו בשבילך!

ישנם מספר פריטים שלא ניתן עדיין להכניס במערכת החנויות – אנו מאמינים שבשבועות הקרובים המערכת תשודרג ותהיה אפשרות להכנסת כל הפריטים.

בבקשה תמלאי את הפריטים הבאים ונעדכן אותם בספר שלך:
1. שם הוצאה לאור
2. שם סופר
3. שנת הוצאה
4. מספר עמודים
5. סוג כריכה – רכה או קשה (לספר שאינו אלקטרוני).

בברכה
צוות האתר

1 vote

הי ענת,

האיזור הספציפי בהודו הוא ספציפי מדי – אנשים שמחפשים ספר על הודו יסתפקו בתגית הודו. בספר שמתרחש בישראל ניתן להיות יותר ספציפי, לדוגמא ירושליים, כי יהיו מספיק אנשים שיעניינו בתגית שכזו.

לגבי הוספת תגיות מרובות מילים והוספת שם הקובץ – נחזור אלייך עם תשובה מפורטת בקרוב. יש לנו עומס גדול מהרגיל כרגע.

בינתיים תגדירי תגיות מרובות מילים עם מקף בין המילים, לדוגמא: עשרת-השבטים, ונתקן זאת במערכת האחורית.
לגבי שם הקובץ – גם זאת תכתבי לנו כאן ונגדיר לך זאת בינתיים עד שנחזור עם תשובה מפורטת עם הסבר לאיך תוכלי לעשות זאת בעצמך – אנחנו פשוט לא רוצים לעכב את פרסום הספר שלך.

את מוזמנת לעשות את שאר התיקונים – אנחנו חולקים פה את המידע כדי שאת ושאר בעלי חנויות ידעו מה לעשות כדי לעבור אישור לספר שלהם.

בברכה

ליאור

 

0 הצבעות

שלום למשתמש 7435418

לגבי המחירים –

ניקח לדוגמא את מנוי הסילבר הפשוט שעולה 8.99 דולר לחודש
אנחנו שולחים 2 ספרים הלוך ושוב
שליחה של ספר עולה כ 3.7 דולר – משמע בחישוב פשוט שליחה כזאת באופן עצמאי תעלה כ $14.8 (4 פעמים לכיוון אחד)
אותו שירות באתר עולה $8.99 – כמעט חצי. אין לנו חברים ב USPS בשביל לקבל שליחת ספרים חינם אז מחירי המנויים מסבסדים את מחיר השליחה של הספרים. (בגלל זה שליחת הספרים מבוצעת בקבוצות של 2 ספרים כדי להוזיל את עלות השליחה)
 
אם מישהו מכיר חברים ב USPS או ארגון עשיר שמוכן לסבסד בשביל כולנו את מחירי המשלוח אנחנו כמובן נשמח לשמוע ולספק את השירות חינם!
 
הרבה ספרים אלקטרוניים נמכרים באתר כגון evrit ואחרים בעלות של 40 ש"ח ויותר, כ $11. אנחנו נותנים ב $3 פחות 2 ספרים שניתן לקרוא בחודש, כלומר הספרים שתקבל ב $22 דולר ב evrit יעלו לך $8.99 באתר הקורא העברי, ואצלהם המחיר שאתה משלם הולך לרווחים שלהם כי זה ספרים אלקטרוניים, אצלנו המחיר שאתה משלם הולך לרשות הדואר USPS תוך סבסוד המחיר שהיה עולה משלוח רגיל באופן עצמאי.
evrit גם לא משלמים על כח אדם ששולח פיזית את הספרים והולך לדואר, מקבל את הספרים חזרה, על אכסון פיזי של הספרים, על איסוף הספרים ועל קניית הספרים מאנשים שלא מעוניינים לתרום אותם. (קנינו כבר אלפי ספרים מכספנו כדי להתחיל את מיזם הספרייה עד שיתחילו תרומות!)
את פירוט העלויות הנוספות של הפרוייקט אתה מוזמן לקרוא בדף התרומות

לגבי רכישת ספרים אלקטרוניים –
לא לכל אחד מתאים להקריא לילד שלו או לקרוא בעצמו ספרים אלקטרוניים, בטח שלא בספר לילד לפני השינה. ובתור הורים לילדים, אין כמו חווית הדפדוף עם הילד, ולראות את הילד שלך יושב וקורא ספר בעצמו מאשר "תקוע" בעוד מסך כל היום. כמו כו כמו שבטח ידוע לך צפייה במסכים לפני השינה היא לא דבר מומלץ מכיוון שהפרשת המלטונין נפגעת ואחר כך הילד לא הולך לישון. כמו כן רוב ספרי הילדים וגם הרבה מספרי המבוגרים לעולם לא יצאו בפורמט דיגיטאלי וחלק מהשירות שלנו מטרתו שמירה על איכות הסביבה ומחזור הספרים שקיימים אצל כולנו על המדפים. למעשה אנחנו חוסכים לקוראים איזור מדף בביתם מכיוון שאחרי קריאת הספר אין לקוראים צורך בו והוא סתם תופס מקום.
האתר שלנו גם תומך לחלוטין בספרים אלקטרוניים והם מוצעים לרכישה ישירות מהמחברים – אתה מוזמן להכנס לקטגוריית "אלקטרוני – דיגיטאלי" ולראות ספרים אלו, ומעבר לזה יש לנו גם ספרים אינטראקטיביים שניתן לדפדף בהן לפני הרכישה, לדוגמא הספר "חתולנד" או "סיפורו של עיגול" ובקרוב כל הספרים האלקטרוניים יתמכו בפורמט זה.
האתר שלנו הוא האתר היחיד שמספק למוכר הספרים האלקטרוניים את מירב ההגנה – כל ספר נחתם אוטומטית עם פרטי המזמין, Watermark, מקודד כדי למנוע העתקה ומוגן בסיסמא כך שיוצרים מרגישים בנוח לפרסם את הספרים הדיגיטאליים שלהם באתר.
כל השירותים האלו ניתנים ללא עלות כחלק מהשיתוף פעולה שלנו עם הסופרים שנאבקים להגיע לקהל קוראים.
אין לנו שום דבר נגד החנויות הגדולות מישראל, אבל מהכרותנו עם עולם המחברים, evrit ומנדליי גם גובים סכומי עתק מהמחברים כדי להוציא את הספר שלהם בפורמט אלקטרוני. אנחנו מאפשרים ערוץ ישיר לקוראים בארצות הברית וקנדה בשבריר המחיר, מכיוון ששוב, הוקמנו ללא מטרות רווח לטובת הקהילה של הקוראים והכותבים.

מקווים שענינו לשאלתך

 • הקורא העברי נענו בתשובה לפני 4 שנים
 • פעיל לאחרונה לפני 4 שנים
0 הצבעות

נשמע בהחלט מעניין ונשמח לשמוע פרטים נוספים. לימוד עברית לילדים הוא משהו שכמובן מאוד חיוני פה והעבודה שלך מבורכת.

0 הצבעות
הי זהר
אנחנו מתנצלים על העיכוב בתשובה. אנחנו מעדכנים בשעות אלו בלוג שמסביר על כל ההגנות שאנחנו נותנים לסופרים, שלפי מיטב הבנתנו לא קיים אתר שמספק הגנות כלכך חזקות.
לגבי השאלות האחרות – יש להם תשובות במערכת השאלות והתשובות, אך בקצרה:
כמה יעלה ספר וכמה את מקבלת?
המהפכה שאנחנו מנסים לעשות היא להביא את הספרים לארצות הברית במחירים תחרותיים ונוחים, וניתן לעשות זאת במידה וכל אחד יוותר קצת מעצמו. ההבטחה הזאת גורמת ליותר קונים לבוא לאתר.
התנאי להעלאת ספר לאתר הוא שהמחיר באתר נמוך בלפחות 10 אחוזים מכל מדיה אחרת בה הספר מפורסם למכירה.
לגבי העמלה שלנו: הסופר מקבל 90 אחוז מהמכירה, ואנחנו מסתפקים ב 10 אחוזים בלבד לכיסוי עלויות. אין כרגע עמלת הקמה לחנויות החינם, והם בשיטת "עשה זאת בעצמך". סופרים המצטרפים כעת, מבטיחים את העמלה הזאת עד לסוף שנת 2016, וזאת גם במידה ותהיה עליית מחירים שעשויה להיות לאיזון עלויות התפעול בהמשך השנה.למשתמשי חבילת הפרמיום שלנו אנחנו נותנים תמיכה מלאה במייל ושיחה שבועית לעזרה. כמו שאת יכולה לתאר יש לנו עומס בלתי רגיל כרגע, ואנחנו מחוייבים לקדימות ללקוחות המשלמים, כאשר שאר המשתמשים ("משתמשי החינם") מקבלים תמיכה טכנית לתפעול החנות בפורום השאלות והתשובות. משתמשי חבילת הפרמיום עוזרים לנו לסבסד במעט את העלויות שלנו. ההטבות בחבילה לוקחות שעות רבות של הפקה ולפעמים ימים, והיא נתנת כרגע במחיר מסובסד למכרים המגיעים משיתפוף הפעולה הנהדר שלנו על עמית וסגלית מ "סיפור פשוט".

נשמח אם נעביר את הדיון והשאלות הטכניות (למעט פרטים שהינם אישיים) לפורום השאלות והתשובות.
אנחנו נעדכן גם את שאלתך הזאת בפורום ונוכל להמשיך שם את השאלות שיכולות לעניין את כלל המשתמשים.
בברכה
ליאור
 • הקורא העברי נענו בתשובה לפני 4 שנים
 • פעיל לאחרונה לפני 4 שנים
0 הצבעות

הי ג'ון. לרוב השאלות שלך יש תשובות באיזור השאלות והתשובות שלנו אם את רוצה להעמיק בנושא.

תשובות לשאלות:
1.לא ברורה לי ההתקשרות העסקית- האם אתם גובים עמלה על המכירה או שהמחיר המוצג לגולש מגיע לסופר במלואו

תשובה:
הסופר מקבל 90 אחוז ממכירת הספר. הסופר מתחייב למכור את הספר בלפחות 10 אחוז פחות מכל אתר אחר – זאת ההתחייבות שלנו ללקוחות שלנו, בגלל זה הם מוצאים את האתר כאטרקטיבי.

2.איך אתם מעבירים את התקבולים לסופר וכל כמה זמן?

תשובה:
אחת לחודש לחשבון הפייפל במידה והצטברו מעל 50 דולר עמלות.

3.האם לסופר יש מעקב אחרי הרכישות של הספר שלו?

בוודאי. יש לו חנות משלו כמו באיביי עם מעקב הזמנות, ניהול ספרים, קופונים, מיתוג, רשתות חברתיות ועוד.

4.הטמעת ספר דו לשוני – במקרה שלי מדובר בשני ספרים שקיימים בעברית ובאנגלית. האם לצורך ההקמה זה נחשב ספר אחד או שניים?

במידה ואת מציעה את שניהם באותו המחיר כלומר לקוח שקונה את הספר מוריד את שני הקבצים – זה אותו מוצר, אחרת זה שני מוצרים שונים.

5.מכיוון שסה"כ יש לי 6 ספרים ( 3 בעברית ו 3 באנגלית, 2 מהם דו לשוניים) – האם אפשר להגיע לעלות גלובלית להעלאת כל הספרים האלה במקום חישוב לפי 20$ לכל ספר נוסף על הספר הראשון

העבודה שלנו היא רבה ונעשית על כל ספר. הלקוחות יכולים לעשות הכל לבד אבל אנחנו מסבסדים את העלות ועוזרים ללקוחות. אנחנו עובדים לפעמים על הכנסת ספרים מספר ימים בשביל 20 דולר לספר. זה מחיר אחיד מסובסד ביותר. זאת אופציה שקיימת למי שלא יכול או לא רוצה לעשות את העבודה לבד, מה גם שתוכנית הקידום כוללת רכיבים שלא ניתן לעשות בחנות הרגילה ושדורשים הרבה עבודה, כמו הכנת גסרת הדגמא לדפדוף או הורדה, פרסומים בחנות שבפייסבוק ובדפים ברשתות החברתיות, פרסום באיזורים שונים באתר, סרטונים וכו'.

6.הצגת הספר בעמוד הבית של האתר ואת החנות בראש רשימת החנויות הנבחרות – האם זה מוגבל בזמן?

זה מוגבל עד שמוצרים או חנויות אחרות מקודמות באות ודוחפות את הספר שלך למטה.

7.לחלק מהספרים שהוכנו בתהליך הפרמיום אנו מכינים סרטון הקראה על ידינו שמדגים את הספר והוספה שלו לערוץ היוטיוב שלנו – מה הפרמטרים שקובעים אם ספר מסוים זוכה להטבה הזו?

ספרים פיזיים שמגיעים אלינו במשלוח זוכים בכך אוטומטית. מעבר לכך לרוב בספרי ילדים אנחנו מבצעים הקראה. את יכולה לראות את הסרטונים הקיימים שלנו ותביני על מה מדובר. הסרטונים האלה הם עם הבת שלי בת ה 5.

8.במדור ספרים דיגיטליים אין חלוקה לנושאים. יש יותר ספרי ילדים ולדעתי, הספרים למבוגרים הולכים לאיבוד. האם אפשר לשפר את התצוגה הזו?

מדור ספרים דיגיטליים הוא פשוט מקבץ של כל הספרים הדיגיטליים שנכנסים לפי סדר כניסתם לאתר. מי שמחפש ספר בנושא מסויים פשוט לוחץ על הקטגוריה של הנושא ורואה את כל הספרים בנושא זה ללא קשר אם הם דיגיטליים או לא, למשל ספרי עיון או עידן חדש, ועל כל ספר יש תווית אם הוא דיגיטלי או לא. מעבר לזה יש חיפוש מתקדם שמאפשר לבחור קטגוריה ולהציג ספרים מודפסים או דיגיטליים.

נכניס לרשימת השיפורים אפשרות להצגה שונה בעתיד.

9.האם בעמוד הסופר יש הפניה לאתר שלי?
בעמוד הסופר אין הפניה לאתר שלך אלא הסבר מכובד ויפה על הסופר. בחנות עצמה ניתן להכניס קישור לאתר הסופר או הספר.

10.האם עלות ההקמה 40$ זו עלות חד פעמית?

כן

11. האם ניתן לצרף מתנה חינמית לכל רוכש ספר במטרה לקדם מכירות נוספות?

נוכל לפתח זאת בשבילך. נתינת מתנה חינם דורשת הקמת מוצר נוסף ופיתוח שמקשר בין שני המוצרים בעת הכנסתם לעגלה. נוכל לפתח זאת בשבילך בעלות של המוצר הנוסף בלבד של 20 דולר.

12. הערה קטנה: הפונט באתר קטן ולא נוח לקריאה. הייתי מציעה לכם לשנות ולהגדיל את הפונט לנוחיות הגולש ים

קיבלנו את הערה וזה בהחלט משהו שהוא ברשימת השיפורים לכשנתפנה מהעומס הקיים

אם יותר נוח לך לענות על השאלות בעפ"י- אפשר מבחינתי לתאם פגישה סקייפ

מייל זה מצויין ועוד יותר טוב זה פניות באיזור השאלות והתשובות שלנו כדי שכולם יהנו מהתשובות
יש לנו גם מספר טלפון ישראלי שניתן להתקשר אליו כל יום משעה 10 בבוקר שעון ניו יורק ל 9 בערב שעון ניו יורק
גם את התשובות האלה נתמצת ונציג באתר בעילום שם כדי שכולם יוכלו ללמוד על המערכת.

בברכה ושיהיה לנו בהצלחה
ליאור

0 הצבעות

שלום אסתיה

כדי לראות את מכירות הספרים עלייך להכנס עם שם המשתמש לאתר, תחת תפריט מכירה באתר, לבחור: ניהול מדף ספרים

בדף הראשי של ניהול החנות (Dashboard) תראי סיכום של כל מכירות החנות.

צילום מסך מהחנות שלך נכון לרגע זה:

https://gyazo.com/ef8f9583a261ebb1abfdfd923fbe523a

בברכה

ליאור

0 הצבעות

שלום רב למשתמש 75194311,

משתמשי החינם יכולים להחליף ספרים ביחס של 2 ל 1, משמע על כל 2 ספרים שהם תורמים לספריה, הם מקבלים ספר אחד לבחירתם מתוך הספרים שנתרמו לספריה. הסיבה היא שאנחנו רוצים לשמור על יחס חיובי של ספרים שנתרמים וכדי לההגדיל את הספריה לאורך זמן. במנויים בתשלום ניתן להזמין ספרים מכל הקטגוריות ללא תרומת ספרים.

כדי להחליף ספרים באתר בתור משתמש חינם, עליכם:

ההסבר מתוך טופס החלפת הספרים:

טופס זה משמש לשם החלפת ספרים באתר. עליכם הזמין את הספר המבוקש מתוך קטגוריית "ספרים שנתרמו" על ידי הוספתו לעגלת הקניות, ועל ידי כך הספר יוגדר באתר כלא זמין וישמר לכם.
לאחר מכן עליכם לפנות אלינו באמצעות טופס זה ולציין את פרטי הספר בו אתם מעוניינים, ובנוסף את פרטי 2 הספרים שאתם מעוניים להציע לספריה בתמורה לספר שלקחתם. (היחס הוא 2 ל 1 כדי להגדיל את כמות הספרים בספריה למען כולם).
הספריה תחזור אליכם האם אין לנו את הספרים האלו בספריה ועם אישור ההחלפה.
הספריה מאפשרת את לקיחת הספרים באופן פיזי אחת לשבוע בימי רביעי בין השעות 7 ל 8 בערב בקווינס, ניו יורק. עליכם לציין את התאריך של יום הרביעי שבו ברצונכם לבוא להביא את הספרים שלכם ולקחת את הספר.

יש לכם גם את האפשרות לפתוח חינם חנות החלפות ומכירות באתר, ולהצע את הספרים שלכם למכירה והחלפה למשתמשי האתר. םשוט תפרסמו את הספרים שיש לכם והמשתמשים יוכלו להגיב לכם באיזור התגובות לכל ספר ולתאם אתכם את ההחלפה.

בברכה

צוות האתר

 

 • הקורא העברי נענו בתשובה לפני 4 שנים
 • פעיל לאחרונה לפני 4 שנים
0 הצבעות
הי ענת

תודה רבה על פנייתך

בהחלט קיים מסלול עצמי בחינם, שבו את פותחת את החנות ומעלה את הספרים עצמאית, והם עוברים לאישור שלנו לפני חשיפתם.

למשתמשי החינם אנחנו עונים על שאלות טכניות בדף השאלות והתשובות של האתר:

http://www.hebrewreader.com/questions/

יש להרשם לאתר לשם שליחת שאלות.
אנא שימי לב שיש אפשרויות מסויימות המוגבלות בפרסום העצמי, כמו לדוגמא דפדוף תלת מימד, הטמעת וידאו, דף סופר, בלוג שנשלח לקהל פה ברשימת התפוצה שלנו וכו.
פריטים החסרים כרגע במערכת הניהול כמו שם הסופר, הוצאה, סוג כריכה, מספר עמודים וכו' ניתן לשלוח אלינו במייל ונעדכן אותם בספר שלך ללא תשלום.
לגבי הסברים ספציפיים כיצד להכניס ספר,קיים בלוג באתר שמסביר על הכנסת ספר אלקטרוני:

http://www.hebrewreader.com/מדריך-מפורט-להוספת-ספר-אלקטרוני-באתר/

נשמח ליצור בלוגים נוספים שכאלו לנושאים ספציפיים הקשורים לתפעול החנות, וזאת בהתאם לשאלות המשתמשים. כמו כן ניתן לשאול כל שאלה במערכת השאלות והתשובות שלנו.

בברכה
צוות אתר הקורא העברי
0 הצבעות

נשמע לי הוגן.

יש לי ספרים נהדרים בשבילכם. ספריי נמכרים מצויין בארץ, ואני בטוחה שגם הילדים בארה"ב יאהבו.

אשמח לשמוע פרטים על הכנס, וכמו כן מי יכול לעזור לי בהעלאת הספרים לחנות הוירטואלית וכמה זה יעלה.

 

0 הצבעות

שלום יוסי

שכחנו לציין שכשאתם ממלאים את הטופס לפתיחת חנות בחינם, יש ללחוץ על הכפתור בתחתית הטופס ששולח אלינו את החנות לאישור. אנחנו עוברים על הטופס ומאשרים את החנות.

במידה ואתם מעוניינים שאנחנו נעשה בשבילכם את העבודה ופשוט לשלוח אלינו את החומרים במייל, יש לנו מוצר פרמיום בו אנחנו בונים בשבילכם את כל החנות ומכניסים את הספר הראשון.
כרגע אופציה זאת במבצע של מחיר חד פעמי של 40 דולר במקום 100 דולר.

קישור לחבילה

חבילת הפרמיום נותנת לסופר את האפשרויות המקסימליות להגיע לקהל הגדול ביותר בקלות וביעילות. צוות האתר יכין בשבילכם את החנות תוך קבלת החומרים ממכם במייל, כך שמירב העבודה הטכנית מתבצעת על ידינו.

·        הקמת החנות על ידנו עם באנר ואייקון (אתם מספקים את הקבצים, או שאנחנו משתמשים בבאנר והאייקון של חשבון הפייסבוק שלכם)

·        הכנסת ספר ראשון חינם

·        קדימות בהכנסת הספר לאתר לעומת לקוחות החינם

·        הצגת הספר בעמוד הבית של האתר ואת החנות בראש רשימת החנויות הנבחרות

·        הכנת קובץ דוגמא של דפדוף תלת מימד לספרים אלקטרוניים

·        הטמעת וידאו שלכם באתר

·        הטמעת ספר דו לשוני – עברית/אנגלית

·        עדכון דף הסופר עם תמונה ומידע על הסופר

·        עדכון קישורים לרשתות חברתיות – פייסבוק גוגל וכו

·        עדכון קישור לבלוג או אתר חיצוני של הסופר

·        עזרה בבחירת והשמת טקסטים לחנות ולדפי הספרים

·        פרסום בלוג סופרים שאתם כותבים ושליחה לרשימת התפוצה של האתר

·        לחלק מהספרים שהוכנו בתהליך הפרמיום אני מכינים סרטון הקראה על ידינו שמדגים את הספר והוספה שלו לערוץ היוטיוב שלנו

·        פרסום הספר בדף הפייסבוק והגוגל שלנו לאלפי חברים

·        עלות הוספת כל ספר נוסף על ידינו עם כל הפונקציות שתוארו למעלה היא 20 דולר

 

 

נשמח לעזור לכם בכל שאלה

בברכה

ליאור מצוות אתר הקורא העברי

0 הצבעות

שלום למבקר 42665117,

אנחנו תמיד מאושרים לקבל תרומות של ספרים וסרטים, והם יכנסו למאגר הספרים שנתרמו לספרייה כך שכולם יוכלו להחליף ספרים עם ספרים אלו ללא דמי מנוי.

הכתובת למשלוח ספרים:

 • הקורא העברי נענו בתשובה לפני 4 שנים
 • פעיל לאחרונה לפני 4 שנים
0 הצבעות

שלום הרצל,

דבר ראשון התנצלות על המענה המאוחר. משום מה נחשפנו למייל שלך רק עכשיו.

מומלץ לשלוח את כל השאלות דרך מערכת השאלות והתשובות שלנו באתר, למענה ודאי ומהיר

נשמח אם תפרט מעט יותר מדוע הספר לא קיבל את החשיפה הראויה. האם זה קשור לנושא הספר?

באילו בעיות נתקלת?

בהתאם לתשובות ולאחר שנבחן את הספר, נוכל בהחלט לעזור בהפצה בכלים העומדים ברשותנו.

אנחנו ממליצים לך לבחון את מוצר הפרמיום שלנו להבטחת הפצה מקסימלית. הוא כרגע במחיר מבצע עקב שיתוף הפעולה עם "סיפור פשוט"

הקישור למוצר הפרמיום

בברכה

0 הצבעות

בשמחה.

אנחנו עדיין מחכים בעצמנו לפרטים נוספים על הכנס. זה כנס גדול, ואנחנו אחד מהמשתתפים. נשמח לעדכן כשנדע עוד.

לגבי העלאת הספרים, כמו שבוודאי קראת אנחנו דומים לאיביי או אמזון בכך שאת יכולה לפתוח לעצמך חנות ללא עלות ולעשות זאת בעצמך ובחינם. האפשרויות בחנות החינם מוגבלות להכנסת ספר רגיל לאתר. התמיכה הטכנית למסלול זה היא בפורום השאלות והתשובות.
במידה ואת רוצה שנעשה בשבילך את כל העבודה ובנוסף להשתמש באפשרויות קידום מתקדמות, את מוזמנת להרשם למסלול הפרמיום שלנו שהוא כרגע במבצע של עלות חד פעמית של 40 דולר במקום 100 דולר לפתיחת חנות + הכנסת ספר ראשון.
כל ספר נוסף עם כל אפשרויות הקידום שמוכנס על ידינו עולה 20 דולר. אלו הם מחירים מסובסדים שכן בניית החנות והספרים עם כל אפשרויות הקידום ובצורה מקצועית לוקח שעות רבות ולרוב ימים.
התמיכה הטכנית למסלול זה היא בפורום + במייל + שיחה שבועית בטלפון.
פרטים נוספים על כל מה שהמסלול הזה כולל בלחיצה על הקישור

לרכישה את פשוט מוסיפה את המוצר לעגלה, ובסיום הרכישה תוכלי להוריד מסמך שכולל את רשימת הפריטים שמומלץ לשלוח אלינו למייל לשם מקסום אפשרויות הקידום באתר ומחוצה לו.

בברכה

ליאור

 • הקורא העברי נענו בתשובה לפני 4 שנים
 • פעיל לאחרונה לפני 4 שנים
0 הצבעות

הי יוסי
אענה לך בגוף המכתב.
>
> שלום ליאור,
>
> תודה על מכתבך המעניין.
>
> לצורך כניסה למערכת שלכם, אני צריך הסברים נוספים. אודה לך אם תענה על השאלות הבאות:
>
>
>
> 1. האם מדובר רק בספרים דיגיטליים או גם במודפסים?

מודפסים ודיגיטליים
>
> 2. כתבת בפעם קודמת לשלוח אליך ספרים. התכוונת לשלוח מודפסים? כמה כאלה? ואפשרות להוצאות משלוח זולות?

כדי לפרסם ספרים מודפסים באתר יש צורך שיהיה אצלנו בחנות לפחות עותק אחד מכיוון שאם מישהו מזמין אנחנו שולחים מיידית. עלויות המשלוח אלינו הם על הסופר. המשלוח בארצות הברית משולם על ידי הלקוח.
>
> 3. אם הכוונה למכור מודפסים (שיש לי) – הוצאות המשלוח אליך יהיו גבוהות מאוד, כך שמחיר המכירה גבוה. האם זה מעשי?

רבים שולחים אלינו ספרים כל הזמן. משלוח ימי הוא זול בהרבה. תוכל לבדוק זאת.
>
> 4. כנ"ל למשלוח ספרים לספרייה, אלא אם הספרייה תהיה רק דיגיטלית – בלי ספרים מודפסים.

לשיקולך איזה סוג ספרים ברצונך לפרסם.
>
> 5. פרטים על תהליך מכירת ספרים כמו מחירים, גובה העמלות לחנות, דיווח תקופתי. (בדומה לאמזון שם יש לי ספרים באנגלית).

הסופרים מקבלים 90 אחוז מהמכירה.
המחירים באתר צריכים להיות ב 10 אחוז יותר זולים מכל חנות אחרת.
בחנות ניתן לקבל דיווח מיידי על המכירות, הזמנות, קופונים, עיצוב החנות ועוד.

ניתן לפרסם גם את הגרסאות האנגליות של ספרים בעברית.

אנחנו בהחלט לא רק עם ספרים דיגיטליים.
>
>
>
> מכל זה נראה לי שהכוונה רק לספרים דיגיטליים – לכל האפשרויות. נא לאשר אם כך ואיפה טעיתי.
>
>  בברכה
ליאור

0 הצבעות

If you are having trouble with an audiobook that you have downloaded or with a CD that will not play or skips, please wipe the CD off with a clean, soft cloth. If you continue to have trouble with the CD, please use the Report Problem form to report the problem.

0 הצבעות

שלום גבריאלה,

לשאלותייך:

 1. את הספרים יש לשלוח לכתובת:

  Hebrew Reader
  P.O. BOX 1234
  Att. Lior Lustig
  Manhasset, NY, NY 11030-1234

 2. 2. התשלום של הלקוחות מתבצע באמצעות חשבון הפייפל שלהם. הלקוח מוסיף את הספר לעגלה ומשלם.
  הסופרים מקבלים את חלקם גם כן לחשבון הפייפל שלהם, ולסופרים שאיןון פייפל, בהעברת כספית בניכוי עמלת העברה והמרה מדולרים לשקלים (אם אם כן קיים חשבון דולארי)
 3. 3. במערכת החנות יש לך שליטנ מלאה על ההזמנות ואת יכולה לראות בכל רגע נתון איזה ספרים הוזמנו ומה מצב המלאי של כל ספר – בדומה לחנות של איביי.
  אנחנו שולחים את הרווחים אחת לחודש או בבקשה מיוחדת כשמצטברים מעל 50 דולר בחשבון.
  כדי לקבל העברה אוטומטית יש לדאוג לחשבון פייפל עדכני בחנות.
 4. 4. את המס בארצות הברית האתר משלם בביצוע כל רכישה וכחלק מדיווח המס הרגיל של האתר. לגבי מס על הרווחים שלך, זה דומה למכירה באיביי ואמזון שמאוד נפוצה – פשוט מכירה באתר מסחר אמריקאי, אך תצטרכי להתייעץ על כך עם רואה חשבון.
 5. 5. את הספרים הסופרים שולחים אלינו מישראל. ניתן לשלוח בדואר אוויר שהינו יותר יקר או דרך הים. את עלות השליחה אלינו משלם הסופר, וכמו כן אם הסופר מבקש משום מה את הספרים חזרה, העלות היא על הסופר.
  הלקוח האמריקאי משלם דמי משלוח מקומיים שהם 3.7 דולר לספר.
  הספרים שעולים אצלנו באתר צריכים להיות בלפחות 10 אחוז פחות במחיר מכל אתר מסחר אחר. הסופר שמפרסם באתר צריך לשלוח אלינו את רשימת הקישורים של הפרסומים הקיימים כרגע לספר שלו.
  כחלק מהמפיכה שאנחנו עושים, אנחנו לא רק מקצצים בעמלה שאנחנו לוקחים, אלא אנחנו רוצים שהצרכן יהנה ממחירים אטרקטיביים, אז הקיצוץ בעמלה צריך בסופו של דבר להגיע גם לצרכן. כל אחד מרוויח קצת פחות.
  אנחנו מעלים את הספרים המודפסים לאתר רק לאחר שיש אצלנו לפחות עותק אחד, מכיוון שכשמתבצעת הזמנה אנחנו שולחים את הספרים מיידית.
  6.  כדי לבנות חנות יש לבחור בעת רישום לאתר את אופציית המכירה בדף הרישום. במידה וכבר נרשמתם יש להכנס לאתר עם החשבון שלכם, ותחת תפריט "מכירה וחונויות" לבחור את האופציה של שדרוג החשבון לחשבון מכירה. חשוב מאוד למלא את הטופס המוצג במלואו, וללחוץ על הכפתור בסופו ששולח אלינו את החנות לאישור.
 6. לאחר אישור החנות ניתן להתחיל להוסיף ספרים כאשר יש אצלנו בבלוג מספר מדריכים שאנחנו מעדכנים ברמה השבועית בהתאם לשאלות שלכם. לקוחות החינם יכולים להעזר במערכת השאלות והתשובות כדי לשאול שאלות טכניות לגבי הקמת החנויות.
 7. 7. אנחנו שולחים את הספרים ללקוחות שקונים אותם
0 הצבעות
שלום רב,
להלן התשובות:
1+2. התשלום שמתקבל מגיע לחשבון של האתר, ואחת לחודש אנחנו שולחים את התשלום למוכרים. אתה מקבל 90 אחוז ממחיר הספר שנמכר, והאתר מקבל עמלה של 10 אחוזים.
3. בשביל לפרסם ספר מודפס חייב להיות אצלנו לפחות עותק אחד שלו לשליחה מיידית מניו יורק בעת הזמנה. המשלוחים ללקוחות לא מתבצעים מישראל. הסופרים שולחים אלינו את הספרים, ולאחר שהספרים מגיעים לחנות, הספרים נחשפים לקהל.
4. כמובן. אני מצרף למייל את הקובץ שאנו שולחים ללקוחות הפרמיום בעת הרשמתם. אין חובה לשלוח אלינו את כל הפריטים. במידה ואתה מחליט לוותר על מספר מאפשרויות הפרמיום כמו דף סופר אישי, בלוג שנשלח לקהל לקוחותינו וכו' זה לשיקולך.
בברכה
צוות אתר הקורא העברי
מראה 1 - 20 מתוך 79 תוצאות